Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Elazığ’da önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ Mitingi’nde açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan’ın açıklamaları özetle şöyle: İnsanı ile toprağı ile iklimiyle, aziz olan Elazığ’ı bugün bir kez daha selamlıyor

um. Buradan sizlerin vasıtasıyla tüm Gakkoşlara selamlarımı gönderiyorum. Bugün Elazığ yine bir başka. Meydanda ne kadar Gakkoş var diye sordum. 65 bin kişi var dediler. Şimdi soruyorum 65 bin Gakkoşun olduğu yerde, Elazığ seçimlerini kim kazanır? Gakkoşlar kazanır. AK Parti 31 Mart günü sandıkları patlatıyor mu? Durmak yok. 

Elazığ’a en son geçen sene 1 Nisan’da gelmiştik. Deprem konutlarının temellerini atmıştık. Şimdi gene bir Ramazan öncesindeyiz. Hazırız değil mi? Bu vesile ile 6  Şubat depremlerinde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmet ile yad ediyorum. 11 ay sonra bir kez daha Elazığ’da bulunmanın bahtiyarlığı içindeyim. Elazığ Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakına yüzde 56, Cumhurbaşkanlığı’nda şahsımıza destek verdi. Gakkoşlar bu kardeşinin yanında yer aldı. Desteğiniz için Rabbim sizden razı olsun.

31 Mart’ta bir kez daha sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Aynı güçlü duruşu 31 Mart’ta da bekliyoruz. Bu meydan bana Elazığ’ın gümbür gümbür geldiğini gösteriyor. Elazığ 31 Mart’ta Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazır mıyız? Kararlı mıyız? Gerçek belediyeciliği tercih ediyor muyuz? Elazığ ile birlikte Türkiye haritasının tamamını Cumhur İttifak’nın renklerine boyamaya var mıyız? Rabbim yol arkadaşlığımı daim etsin. Gakkoşlar bizimle yürüdüğü müddetçe kimse bizim önümüzü kesemez. Sizlerden aldığımız güç ile ülke ve millet düşmanlarına saklandıkları mağaraları dar ediyoruz. Bunların inlerine giriyor muyuz? Bundan sonra da gireceğiz. Bu milletin evlatlarına asla ihanet edilmez, edilemez. Nerede bir terörist varsa tepelerine tepelerine biniyoruz. Uzun yıllar terörle anılan yerlerde huzur ve güven hakim. Bir dönem teröristlerin cirit attığı dağlarda, turistler korkusuzca geçiyor. Girilemez denilen ne kadar yer varsa hepsine girdik, hepsini temizledik.

Sınıırlarımızın dışındaki terör bataklarını da birer birer temizliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz operasyonlarla planları bir bir yırtıp attık. Hedeflerimiz doğrultusunda başarı ile ilerliyoruz. Batılı efendilerine güvenelerden, bizi bölmeye çalışanlardan bunun hesabını soruyoruz, soracağız. Türkiye terörle mücadele konusunda hiç olmadığı kadar kararlı, azimli ve dirayetlidir. Söz konusu vatanımızın bekasıyla bizim kimseyi gözümüz görmez. Buradan bir kez daha Elazığ’a iradesine sahip çıktığı için teşekkür ediyorum. Tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.

Türkiye Yüzyılını inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ekonomide, savunma sanayinde, istihdamda, çevre ve şehircilikte sürekli yeni başarılara imza atıyoruz. Geçtiğimiz hafta KAAN gökyüzü ile buluştu mu? Yaparsa, AK Parti yapar. KAAN uçuyor, gök ile buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x