Wall Street Analisti Sepetini Açtı: SHIB Coin ve Bu 5 Altcoin Var!

Wall Street Finansal Analisti Linda Jones, varlığın son dönemdeki şok edici fiyat performansının ortasında, çeşitlendirilmiş kripto portföyündeki tokenler arasında Shiba Inu‘yu (SHIB Coin) memnuniyetle açıkladı. Ayrıca analist, sepetindeki diğer 5 coin’i paylaştı.

Wall Street Uzmanı kripto portföyünü açtı, sevincini paylaştı!

Genel olarak, Shiba Inu’nun gidişatı onu dijital varlık alanındaki en gözde coinler arasına sokuyor. Sonuç olarak, XRP yanlısı duruşuyla tanınan Wall Street uzmanı Linda Jones, Shiba Inu’ya yatırım yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Jones, XRP’nin sadık bir savunucusu olarak kalıyor. Bunun yanında, akıllı bir yatırımcı olmanın çeşitlendirmeyi benimsemek olduğunu belirtiyor.

Bu bağlamda, Shiba Inu’yu (SHIB Coin) da içeren kripto yatırımlarından üçünün şu anda yıldan güne (YTD) ölçeğinde en iyi performans gösterenler arasında yer aldığını belirtiyor. Jones ayrıca SHIB dışında kripto yatırımları arasında Flare (FLR), Iota (IOTA), Stellar (XLM), Ripple (XRP), Algorand (ALGO) ve Dogecoin (DOGE) de olduğunu söyledi. Dahası Jones, heyecanını şu şekilde ifade etti:

Evet, XRP’nin büyük bir hayranıyım, ancak Be Wealthy & Smart VIP Experience’da diğer kriptolara da yatırım yapıyoruz. Yatırımlarımızdan üçü yılbaşından bugüne kadar En İyi 10 Performans Gösteren arasında yer alıyor. Ve şu ana kadar hepsinin Bitcoin’den daha iyi performans göstermesi bana büyük sevinç veriyor.

Tweet’ine eşlik eden grafik, SHIB’nin Ocak ayından bu yana %98,68 oranında büyüdüğünü gösteriyor. Özellikle, Jones ekran görüntüsünü aldığında SHIB 0,00002082 dolardan işlem gördüğü için bu yüzde geçerlidir. Daha güncel verilere göre Shiba Inu yılbaşından bu yana %200’ün üzerinde artış gösterdi. Böylece, SHIB Coin yazı sırasında 0,0000288 dolardan işlem görüyordu. Öte yandan Bitcoin, 66 bin doları da aştı ve yoluna devam ediyor. Lider kripto para haftalık grafiğinde %25’in üzerinde artış gördü.

Shiba Inu’dan (SHIB Coin) şok edici performans

Son veriler, Shiba Inu‘nun 0,0000288 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Bu da son 24 saat içinde %32’lik bir kazanca işaret ediyor. Böylece, tokeninSHIB Coin üç gün önce patlayıcı bir ralli başlattı. Böylece, bir hafta içinde yaklaşık %200’lük bir yükseliş kaydetti. Sadece bir hafta önce SHIB Coin 0,0000094 dolar aralığında işlem görüyordu. Bu şok edici performans, özellikle Shiba Inu artık ilk ona girdiği için topluluk üyelerinin kutlamalarına yol açtı.

Özellikle, Shiba Inu şu anda Polkadot (DOT), Tron (TRX), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Toncoin (TON), Bitcoin Cash’i (BCH) ve Avalanche’ı (AVAX) yenerek 16,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bununla birlikte gözü daha yükseklerde. Şimdi önünde ezel rakibi Dogecoin var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x